O nas

BLACK GOAT APARTAMENTY

Idea

Skąd pomysł na Black Goat?

Pewnie zastanawiacie się dlaczego właśnie Black Goat? Czemu nie klasyczna wersja typu noclegi u Jędrusia (z całym szacunkiem do wszystkich Jędrzejów).

Cofnijmy się do roku 2015. Dokładnie wtedy inwestycja znajdująca się w Zatorze, przy ulicy Adama Mickiewicza została oddana do użytku w stanie deweloperskim. Wiele czasu zajęło nam podjęcie ostatecznej decyzji o urządzeniu i wynajęciu części apartamentów. Kiedy decyzja już zapadła, pojawiły się kolejne obawy dotyczące stylu wykończenia apartamentów, sposobie wynajmu i co najważniejsze, o chwytliwych elementach identyfikacji wizualnej, które trafią w społeczność. Padł pomysł „Czarna koza”.

Darmowa sieć WiFi

Szybkie i darmowe łącze

Parking

Praesent quis lorem justo.

Obiekt monitorowany

W trosce o Wasze bezpieczeństwo.

Pobyt krótkoterminowy

Możliwość wynajmu od dzisiaj

WIZERUNEK

Dlaczego czarna koza?

Rok 2015 był czymś przełomowym. Pracowity okres, pełen nowych wyzwań, nowych inwestycji i szukanie przebicia w rynku lokalnym. Ten rok również posiada miano roku kozy, stąd też nasza inspiracja.

Dlaczego czarna? Tutaj przenieśmy się do symboliki wybranego koloru. Jak wiecie czarny to kunszt i elegancja, ale też krok w dorosłość. Dokładnie z takim określeniami utożsamiamy naszą nazwę, więc wybór był oczywisty.

W ten oto sposób, dzięki młodemu zespołowi profesjonalistów powstał projekt Black Goat Apartments, wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o Tobie.